About Us

O mnie

Nazywam się Rafał

Witam, nazywam się Rafał. Jestem fizjoterapeutą, w mojej pracy szczególne miejsce zajmuje masaż i jego różne rodzaje. Swoje doświadczenie zdobyłem pracując w sanatoriach, szpitalach, domu opieki, hospicjum, poradniach jak i własnej praktyce. W swojej pracy daję z siebie 100% i każdemu pacjentowi poświęcam maksimum uwagi i zaangażowania. Jestem osobą otwartą na drugiego człowieka i chętnie rozmawiam na wiele tematów. Staram się dostosować do potrzeb swoich pacjentów i podczas zabiegów możesz np. wybrać muzykę jaką chcesz słuchać czy zapach olejku do masażu.
Każdy jest wyjątkowy i dlatego też do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, poświęcając maximum uwagi, zrozumienia i czasu. Według zasady FAIR PLAY płacisz tylko za rzeczywisty czas masażu, czyli płacisz np. za pełne 30, 60 minut relaksu ( w zależności od rodzaju masażu, w ten opłacony czas nie wlicza się przygotowania (rozebrania) i odpoczynku po zabiegu).

Gdy nagle „złapie” cię ból, „postrzał”, potrzebujesz rozmasować spięte mięśnie po ciężkim dniu jesteśmy dla ciebie dostępni

Referencje

Menu